زمان انتشار : ۱۲ خرداد ,۱۳۹۴ | ساعت : ۰۲:۱۹ | کد خبر : 459334 |

برنامه های چهارمین دوره «تقدیر از سرآمدان روابط عمومی» اعلام شد

شفقنا رسانه– مهمترین برنامه های چهارمین دوره آیین سرآمدان روابط عمومی ایران ، که روز چهارشنبه ۳۱ تیرماه سالجاری برگزار خواهد شد ، اعلام شد.
به گزارش آرمان روابط عمومی، در این آیین ، ضمن اعطای”گواهینامه تعهد به سرآمدی” به روابط عمومی هایی که اخیراً متعهد به سرآمدی شده اند ، به روابط عمومی هایی که بتوانند به میانه مسیر سرآمدی برسند و ۵۰۰ امتیاز کسب کنند ، “نشان تعالی روابط عمومی” و به روابط عمومی هایی که از ۵۵۰ امتیاز عبور کرده و تا ۹۰۰ امتیاز ( از ۱۰۰۰ امتیاز ممکن ) را کسب کنند ، یکی از تندیس های سیمین ، بلورین و زرین اعطاء خواهد شد. همچنین سه کارگاه آموزشی تحت عناوین “رهبری و مدیریت در روابط عمومی سرآمد”،”فرآیندگرایی در روابط عمومی سرآمد”، “تعیین نتایج در روابط عمومی سرآمد” در روز چهارشنبه ۳۱ تیرماه دایر خواهد بود. علاوه بر آن ، ویژه نامه ای نیز با عنوان “سرآمدی و تعالی در روابط عمومی” در حال تولید و آماده سازی است که در مراسم معرفی سرآمدان توزیع خواهد شد.
در این مراسم ، پروفسور ساروخانی پدر علم جامعه شناسی ارتباطات ایران ، دکتر فرقانی رئیس دانشکده علوم ارتباطات وخانم مهندس پیروز بخت رئیس سازمان ملی استاندارد سخنرانی خواهند کرد.
خاطر نشان می سازد سرآمدان روابط عمومی ایران براساس مدل سرآمدی روابط عمومی با ۹ معیار اصلی و ۸۰ معیار فرعی و پس از تکمیل دفترچه خود اظهاری و انجام ممیزی، انتخاب و معرفی می شوند و علاقه مندان می توانند اطلاعات لازم را از سایت موسسه کسب کنند.

انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here