زمان انتشار : ۱۲ خرداد ,۱۳۹۴ | ساعت : ۰۳:۰۳ | کد خبر : 459332 |

انجمن حامی سلامت پیشکسوتان رسانه های ورزشی راه اندازی می شود

شفقنا رسانه– تشکلی به منظور حمایت از بیماران پیشکسوت رسانه های ورزشی راه اندازی می شود تا تسهیلات لازم برای مو سپیدان رسانه های ورزشی در نظر گرفته شود.

به گزارش ایرنا، در این راستا ، نشستی مقدماتی با حضور تنی چند از ورزشی نویسان پیشکسوت برگزارگردید و بمنظور تسهیلات رفاهی برای ورزشی نویسانی که دچار بیماری می شوند ، بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

درجلسه اولیه ومقدماتی غلامحسین زمان آبادی ، شهرام وزیری ، محمدرضا تهرانی ، حجت الله جیرودی ، رضا میرزاییان و مرتضی نظری در دفتر مهدی یوسفی فر مدیرعامل شرکت نوین چرم گردهم آمدند و پس از تبادل اندیشه مقرر گردید در نشست آتی اعضای هیات امنای این تشکل طی انتخابات مشخص شود و نخستین استارت آن به شکل تشکیلات منظم زده شود.

زمان آبادی بانی این حرکت خیروپسندیده گفت:بمنظور حمایت از بیماران پیش کسوت در عرصه رسانه های ورزشی ، قرار است تشکلی جدید و مستقل خارج از حیطه انجمن ورزشی نویسان راه اندازی شود.

وی افزود: بزودی و پس از انتخابات و تعیین اعضای هیات امنا ، حرکت خود را به صورت جدی و تشکیلاتی شروع خواهیم کرد و مراد ما این است که بتوانیم در حد امکانات، مسائل رفاهی از جمله مادی ومعنوی را برای این عزیزان انجام دهیم .

مهدی یوسفی فر مدیرعامل شرکت نوین چرم نیزگفت:این شرکت تا حد توان برای این منظور آمادگی دارد وامید است که بتوانیم برای این پیش کسوتان عرصه رسانه های ورزشی گامهای موثری برداریم.

وی با تاکید براینکه خبرنگاران وعکاسان ورزشی نقش بسزایی دراعتلای ورزش کشوروهمچنین اطلاع رسانی وشفاف سازی برای تنویر افکار عمومی داشته اند،افزود:هدف ما اصلا شعار نیست و قطعا برای امور رفاهی این عزیزان که دچار بیماری می شوند ، قدمهای اثرگذاری برخواهیم داشت. 

شایان ذکر است جلسه آتی و اصلی روز سه شنبه ۱۹ خردادماه جاری برگزار می شود و اعضای هیات امنا آن طی انتخابات مشخص خواهد گردید و سپس اساسنامه آن تنظیم و مورد تصویب قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here