زمان انتشار : ۴ آذر ,۱۳۹۴ | ساعت : ۰۸:۲۰ | کد خبر : 456843 |

درک متقابل خبرنگاران و روابط عمومی‌ها یک ضرورت است

شفقنا رسانه- رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در هفتمین نشست هم اندیشی اصحاب رسانه با روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکتها و سازمانهای وابسته گفت: درک متقابل خبرنگاران و روابط عمومی ها یک ضرورت است.

به گزارش  کاوشگران روابط عمومی به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در این نشست محمدرضا فرنقی زاد رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: روابط عمومی تسهیل کننده رابطه ی میان مسئولان و خبرنگاران است .

او بر ضرورت تعامل و ارتباط دو طرفه، میان رسانه و روابط عمومی تاکید کرد و ادامه داد: هماهنگی خبرنگاران با روابط عمومی‌ها اصلی انکار ناشدنی است و قرار نیست روابط عمومی سدی در مقابل خبرنگار و آگاهی جامعه، ایجاد کند.

فرنقی زاد با اشاره به این که لازم است ارتباط با مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین دریافت اطلاعات و اخبار، از مسیر روابط عمومی‌ها صورت گیرد، ادامه داد: درک متقابل خبرنگاران و روابط عمومی یک ضرورت است.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این که تمایلی به دخالت در فعالیتهای بخش خصوصی حوزه ICT ، در این وزارتخانه وجود ندارد، گفت: سیاست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمایت از فعالان بخش خصوصی است.

او با اشاره به این که برگزاری نمایشگاه الکامپ و فعالیت‌های رسانه ای، در نهایت باید به نفع مردم باشد،  گفت: بیان نقاط ضعف، قوت و تمام زوایای آنچه در فضای مجازی در حال وقوع است، می‌تواند سبک زندگی را تحت تاثیر قراردهد و منجر به افزایش آگاهی آحاد جامعه شود.

در ادامه جلسه خبرنگاران به بیان پیشنهادها و انتقادهای خود پرداختند که از جمله آنها، می‌توان به فراهم کردن سایت و اپلیکیشن‌های خبری برای نمایشگاه‌های حوزه ICT ،گزارش لحظه به لحظه حضور متخصصان و مدیران این عرصه، پاسخ گویی بیشتر مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در مقابل سوالات خبرنگاران، برگزاری کارگاه های آموزشی در سطح تخصصی، عمومی و دانش آموزی در نمایشگاه و برخورداری از اینترنت رایگان درفضای نمایشگاهی، اشاره کرد.

انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here