زمان انتشار : ۸ آذر ,۱۳۹۴ | ساعت : ۰۳:۲۲ | کد خبر : 456815 |

کتاب جنگ بازاریابى تجدید چاپ شد

شفقنا رسانه- کتاب جنگ بازاریابى نوشته ال‌ریس و جک تروت با ترجمه محمود حمیدخانى تجدید چاپ شد.
به گزارش انتشارات سیته، کتاب جنگ بازاریابى که پیش از این با نام «تجارت جنگ است» منتشر شده بود، با تشبیه دنیاى کسب‌وکار به میدان نبرد، درک زوایاى مختلف آن را براى اهالى کسب‌وکار آسان مى‌کند. این کتاب از منابع کلاسیک حوزه استراتژى کسب‌وکار به شمار می‌آید و تاریخ انقضا ندارد.
ال‌ریس و جک تروت، نویسندگان کتاب معتقدند، جنگ بازاریابى از جنگ نمى‌گوید، بلکه دنیاى تجارت را از دیدگاهى استراتژیک که پایه رقابت در دنیاى امروز است، تعریف و تجزیه و تحلیل مى‌کند. امروزه هیچ چیز، مهم‌تر از استراتژى نیست. حقیقت بازار تجارى امروز، خدمت‌رسانى به مشتریان نیست، بلکه تاختن و جنگیدن با رقباست.
به اختصار می‌توان گفت که بازار تجارى، جنگى است که در آن رقبا دشمن هستند و مشترى، سرزمینى است که باید فتح شود. هر کسی در هر جا وضعیت تجارى رقیب را دنبال مى‌کند. این بدین معنى است که به‌کارگیرى اصول جنگ بازار اهمیت بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده و مجموعه یک برنامه موفق تجارى باید به دقت یک طراحى جنگى باشد. از این رو است که روزبه‌روز بر اهمیت طراحى استراتژیک افزوده می‌شود. در اینجا فرقی ندارد که شرکت کوچک، متوسط یا بزرگ باشد؛ براى پیروزى در جنگ بازار، باید استراتژى خاصى را تدارک دید که هدف نهایى آن رسیدن به نتایج موفق تاکتیکى است.

انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here