زمان انتشار : ۱۷ شهریور ,۱۳۹۵ | ساعت : ۰۸:۵۰ | کد خبر : 455030 |

خبر نادرست تصادف خودرو پوتین در رسانه های ایران

شفقنا رسانه- تصادف یک خودرو ب ام و در مسکو که متعلق به اداره کارپردازی ریاست جمهوری روسیه اعلام شده، امروز (سه شنبه) در ایران به عنوان بروز سانحه برای خودرو ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری این کشور انتشار یافته است.
به گزارش ایرنا، تصادف این خودرو با یک مرسدس بنز سیاه رنگ چند روز پیش هنگام تردد در منطقه شمال غرب مسکو به دلیل رعایت نکردن مقررات رانندگی از سوی خودرو مقابل سبب مرگ یک نفر شد.

خانم یلنا کریلوا سخنگوی اداره کارپردازی ریاست جمهوری روسیه در این باره گفت: خودرو سانحه دیده در خیابان کوتوزوفسکی به اداره کارپردازی ریاست جمهوری تعلق داشته است و راننده تنها سرنشین آن جان باخته است.

این مقام روسی افزوده است: خودرو مرسدس بنز به علت عبور از خط ویژه غیرقابل استفاده برای خودروهای عادی مقصر این حادثه است.

این خبر که در رسانه های روسیه به عنوان یک تصادف عادی در حد گذرا اعلام شد، ناگهان پس از گذشت چند روز در برخی پایگاه های خبری و کانال های تلگرامی در ایران به عنوان تصادف خودرو رئیس جمهوری روسیه بازتاب یافت.

این خبر در حالی انتشار یافته که رسانه های اصلی و حتی زرد روسیه در چند روز گذشته به بروز سانحه برای خودروهای تشریفاتی یا کاروان اسکورت رئیس جمهوری این کشور اشاره ای نکرده اند.

از سوی دیگر، پوتین سه روز پیش برای شرکت در نشست سران جی ۲۰ راهی هانگجو در چین شد و امروز نیز برای ادای احترام به اسلام کریم اف رئیس جمهوری متوفای ازبکستان در سمرقند حضور دارد.

انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here