زمان انتشار : ۲۰ شهریور ,۱۳۹۵ | ساعت : ۰۹:۳۴ | کد خبر : 455021 |

شکایت خبرنگاران از قاضی پور در نهایت عدالت بررسی می‌شود

شفقنا رسانه– عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: شکایت خبرنگاران از قاضی پور به دست هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان رسیده است و این شکایت در نهایت عدالت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری برنا، چندی پیش در پی اقدام به ضرب و شتم یکی از خبرنگاران توسط نادر قاضی پور نماینده ارومیه جمعی از خبرنگاران در اعتراض به این اقدام، نامه ای را با بیش از ۵۰۰ امضا به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان نوشتند و از این هیئت خواستند تا به شکایت آنها رسیدگی کند.

داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل نود و عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در این باره گفت: شکایتی از سوی خبرنگاران به صورت جمعی و یک شکایت نیز به صورت مجزا از جانب خبرنگار مورد ضرب و شتم قرار گرفته در هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مطرح شده است. در حال حاضر این شکایت ها تازه به دست این هیأت رسیده و باید مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

او در پاسخ به این سوال که اظهارات آقای قاضی پور مبنی بر شوخی کردن چقدر می تواند در جریان موثر باشد، گفت: این موضوع نمی تواند در پروسه بررسی چندان موثر باشد و فقط موضوع شکایت و اسناد و مدارک مورد بحث قرار می گیرد. بر این اساس از هر دو نفر می خواهیم تا ادله خود را مطرح کنند.

محمودی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه در مجلس نهم مشاهده شد بسیاری از شکایت ها به نتیجه نمی رسید، گفت: نمی توان در این زمینه پیش داوری کرد اجازه بدهید، روال کاری طی شود و ما این موضوع را در هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مورد بحث قرار می دهیم و نتیجه قطعا به اطلاع رسانه ها خواهد رسید.

او در پایان تاکید کرد این پرونده در نهایت اعتدال بررسی خواهد شد.

انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here