زمان انتشار : ۲۷ شهریور ,۱۳۹۵ | ساعت : ۰۴:۵۴ | کد خبر : 454998 |

ثبت نام ۲۳۵ نفر برای انتخاب نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات

شفقنا رسانه– – دبیر هیات نظارت بر مطبوعات از ثبت نام ۲۳۵ نفر برای حضور در انتخاب نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت برمطبوعات خبر داد.

به گزارش ایرنا، علاءالدین ظهوریان گفت: ثبت نام برای شانزدهمین دوره هیات نظارت بر مطبوعات از هفدهم شهریور شروع شد و مدیران مسئول رسانه ها تا پایان وقت اداری امروز، فرصت دارند از طریق سامانه جامع رسانه های کشور و یا مراجعه حضوری به دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات برای ثبت نام اقدام کنند.
ظهوریان افزود: اسامی نامزدهای تایید شده توسط کمیته نظارتی سه نفره متشکل از نمایندگان سه قوه در هیأت نظارت بر مطبوعات و همچنین زمان دقیق انتخابات ، در روزهای آینده اعلام می شود.
دبیر هیات نظارت بر مطبوعات، ضمن استقبال و تشکر از مشارکت مدیران مسئول، علت افزایش تعداد نامزدهای این دوره انتخابات را اطلاع رسانی مناسب دانست و تاکید کرد: علاوه بر اعلام عمومی از طریق رسانه ها و انتشار آگهی در چند روزنامه سراسری که مطابق روال گذشته انجام شده، در این دوره و برای اولین بار به تمام مدیران مسئول رسانه های در حال انتشار، ایمیل ارسال و از ظرفیت گروه های فضای مجازی هم بهره گیری شد تا همه مدیران مسئول از فرایند انتخابات و حداکثر زمان ثبت نام مطلع شوند.
انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات هر دو سال یکبار برای انتخاب نماینده مدیران مسئول در این هیئت برگزار می شود و مطابق تبصره ۴ ماده ٣٢ آیین نامه اجرایی قانون مطبوعات، آن دسته از مدیران مسئولی که یکسال قبل از انتخابات، حداقل یک شماره از نشریه خود را منتشر کرده باشند و یا پروانه انتشار رسانه آنان به دلیل ماده ۱۶ قانون مطبوعات و یا حکم قطعی دادگاه، ابطال نشده باشد می توانند شرکت کنند.
انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here