زمان انتشار : ۲۸ شهریور ,۱۳۹۵ | ساعت : ۰۴:۴۹ | کد خبر : 454993 |

گلایه‌ی روزنامه‌ها از غیبت مسئولان در استقبال طلایی‌ها

شفقنا رسانه- شاید امروز از معدود روزهایی باشد که روزنامه‌های منتقد و حامی دولت به یک موضوع و تقریبا با یک زاویه دید پرداخته‌اند: غیبت مسئولان ورزشی در استقبال از مدال‌آوران پارالمپیک. از اعتماد و ابتکار تا صبح نو و سیاست روز.

jaaar-com-etemad-1

jaaar-com-ebtekar

jaaar-com-siasatrooz

عکس اغلب آنها ساره جوانمردی بود که از پله‌های برقی فرودگاه پایین می‌آید. روزنامه صبح نو اما جهت عکس را تغییر داد و شاید اگر تیترها را روی صورت افراد پشت سر ساره جوانمردی نمی‌گذاشت این کار بیشتر مشخص می‌شد اما نگاهی به روزنامه‌های مشابه نشان می‌دهد عکس دستکاری شده است.

jaaar-com-sobheno

روزنامه جوان اما تیتر و عکس یک خود را به فرماندهان سپاه اختصاص داد و نوشت: «سپاه در برابر واگذاری انقلاب به نامحرمان سکوت نمی‌کند». در متن هم آمده که در برابر هر انحرافی به شدت خواهد ایستاد، چه این انحراف پذیرش یک پروتکل باشد چه در حوزه اقتصاد باعث شود استقلال کشور تضعیف و زمینه برای نفوذ دشمن فراهم شود.

jaaar-com-javan

وطن امروز اما تیتر یک را به بازنشر گفت‌وگوی علی اکبر صالحی با گاردین اختصاص داد: «غرب واقعا به تعهدات خود عمل نکرد».عکسی هم مناسب با مطلب کار کرد اما این که چه قدر بازنشر گفت‌وگوی یک مسئول ایرانی با یک رسانه‌ی غیرایرانی می‌تواند حرفه‌ای باشد، قابل بررسی است.

jaaar-com-vatanemrooz

آرمان امروز و هفت صبح امروز در تیترهای خود به خودکشی یک سرباز و به رگبار بستن چندنفر از سربازان دیگر اشاره کردند و به جز بازنشر خبر درباره‌ی دلایل این اتفاق تحلیل خاصی به آن اضافه نکردند.

jaaar-com-arman

jaaar-com-haft-e-sobh

وقایع اتفاقیه هم درباره ی «روزگار داغ حاشیه‌‌ها» نوشت و از فیش‌های تجومی تا املاک نجومی را ذیل این موضوع بررسی کرد.

jaaar-com-vaghayeetefaghiye

انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here