زمان انتشار : ۱۲ فروردین ,۱۳۹۶ | ساعت : ۰۴:۳۹ | کد خبر : 453896 |

خوان رولفو به روایت فوئنتس در «برگ هنر»

شفقنا رسانه- یازدهمین شماره مجله ادبی «برگ هنر» منتشر شد. روایت کارلوس فوئنتس از خوان رولفو و آثارش، در شماره جدید این نشریه آمده است.

به گزارش مهر، دوماهنامه ادبیات داستانی «برگ هنر» پرونده ویژه این شماره خود را به خوان رولفو نویسنده مکزیکی اختصاص داده و در آن مطلبی از کارلوس فوئنتس درباره رولفو را ترجمه و منتشر کرده است.

علاوه بر جواد اسحاقیان، منصوره تدینی، مهرداد مرزوقی و حیدر زاهدی که نقدهایی درباره رولفو برای این پرونده نوشته‌اند یادداشتی از فرشته مولوی مترجم «دشت سوزان» نیز درباره رولفو منتشر شده و چندین صفحه گلاسه نیز به عکس‌های رولفو اختصاص یافته است.

«برگ هنر» در بخش‌های دیگری هم به داستان، شعر، نقد، معرفی و ادبیات نمایشی پرداخته است و آثاری از رضا خندان، احمد پوری، سیامک گلشیری غلامرضا آذرهوشنگ، محمد شریفی و غلامرضا منجزی را ذیل عناوینی مختلف گرد آورده است.

صاحب امتیاز، مدیر مسئول و سردبیر دوماهنامه ادبیات داستانی «برگ هنر» اقبال معتضدی است و دبیری تحریریه آن را مسعود بُربُر بر عهده دارد. یازدهمین شماره این دوماهنامه ویژه بهمن و اسفند ۹۵ روی دکه‌های روزنامه‌فروشی قرار گرفته است.

انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here