زمان انتشار : ۱۹ فروردین ,۱۳۹۶ | ساعت : ۱۰:۱۵ | کد خبر : 453844 |

ارسال مدارک ۱۰۴ روزنامه برای شرکت در طرح رتبه بندی

شفقنا رسانه– تسریع در ارسال مدارک، توسط مدیران مسئول روزنامه های کشور بخصوص روزنامه های محلی، منطقه ای و استانی سبب خواهد شد نتایج نهایی، که مبنای ارائه هرگونه تسهیلات اعطایی در سال ۹۶ است در موعد مقرر منتشر شود.

به گزارش معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی، با اعلام اینکه تا روز ۱۷ فروردین ۱۰۴ روزنامه، مدارک خود را برای شرکت در طرح رتبه بندی روزنامه ها ارسال کرده اند، از دریافت مدارک تا ۲۵ فروردین ماه خبر داد و گفت: زمان دریافت مدارک تکمیل شده فرم خوداظهاری به درخواست مدیران مسئول تمدید شده است و مدیران مسئول تا پایان ساعت اداری ۲۵ فروردین برای ارائه مدارک خود فرصت دارند.

حسن محرابی ضمن اعلام روزهای ۶ و ۲۳ بهمن و ۲ و ۱۵ اسفند ۹۵ به عنوان روزهای منتخب برای رتبه بندی روزنامه ها، اجرای رتبه بندی در این دوره را به دلیل اضافه شدن شاخص های کیفی، دقیق تر از دوره پیش توصیف کرد و یادآور شد: برای آشنایی مدیران مسئول با نحوه تکمیل فرم خوداظهاری، انجمن صنفی مدیران مسئول روزنامه های غیردولتی به عنوان مجری طرح رتبه بندی، در بهمن ماه گذشته کارگاه آموزشی برگزار کرد.

او تاکید کرد: برای منظم شدن روند رسیدگی ها و تسریع در اعلام نتایج، مطابق بند ۱۲ دستورالعمل، مدارک جدید جز مواردی که در ابتدا تحویل شده از روزنامه ها پذیرفته نمی شود.

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی یادآور شد: تسریع در ارسال مدارک، توسط مدیران مسئول محترم روزنامه های کشور بخصوص روزنامه های محلی، منطقه ای و استانی سبب خواهد شد نتایج نهایی، که مبنای ارائه هرگونه تسهیلات اعطایی در سال ۹۶ است در موعد مقرر منتشر شود.

تمام مدیران مسئول  روزنامه ها (اعم از سراسری و غیر سراسری) برای شرکت در طرح رتبه بندی روزنامه ها(سال۹۵) مطابق شیوه نامه مصوب کارگروه توسعه مطبوعات (اینجا) می توانند چهار شماره روزنامه خود را به شرح زیر همراه با فرم خوداظهاری تکمیل شده، جداول الحاقی و مستندات لازم  به ساختمان معاونت مطبوعاتی (خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه هشتم، پلاک ۱۵۵، طبقه اول، آقای سرمدی) تحویل و رسید دریافت کنند تا برای بررسی کارشناسی و ارزیابی انجمن صنفی مدیران مسئول روزنامه های غیر دولتی ارسال شود.

انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here