زمان انتشار : ۲۰ فروردین ,۱۳۹۶ | ساعت : ۰۸:۳۵ | کد خبر : 453829 |

پیکر محمد حیدری در قطعه نام‌آوران آرام گرفت

شفقنا رسانه- پیکر مرحوم محمد حیدری (حیدر علی) ظهر امروز ۲۰ فروردین‌ ماه با مشایعت جمعی از دوستان و همکاران قدیمی و شماری از روزنامه‌نگاران جوان، اعضای خانواده و دوستان در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

به گزارش ایسنا، حسین انتظامی، معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و اشاد اسلامی پیش از برگزاری مراسم تشییع زنده‌یاد محمد حیدری با حضور در منزل این روزنامه‌نگار قدیمی با ابراز همدردی و تسلیت به خانواده آن مرحوم، از فضایل اخلاقی و حرفه‌ای این روزنامه‌نگار باسابقه سخن گفت.

در مراسم تشییع پیکر این روزنامه‌نگار پیشکسوت که از ۱۰ صبح امروز آغاز شد و تا ساعتی پس از ظهر ادامه داشت، رضا قوی‌فکر و هوشنگ اعلم به نمایندگی از انجمن پیشکسوتان مطبوعات، تعدادی از روزنامه‌نگاران قدیمی و جوان و چند تن از همکاران محمد حیدری در روزنامه «اطلاعات» حضور داشتند.

درمراسم خاکسپاری زنده‌یاد محمد حیدری چند تن از دوستان او درباره فعالیت‌های مطبوعاتی او صحبت کردند و هوشنگ اعلم سردبیر ماهنامه آزما نیز که از هم‌دوره‌ای‌های آن مرحوم در عرصه مطبوعات بود، در سخنانی از طرف همکاران قدیمی و انجمن پیشکسوتان مطبوعات درگذشت این روزنامه‌نگار قدیمی را به خانواده و دوستانش تسلیت گفت.

زنده‌یاد محمد حیدری در طول سال‌ها فعالیت مطبوعاتی دبیر سرویس‌های مختلف و معاون سردبیری روزنامه اطلاعات، سردبیری مجله گزارش و سردبیری نشریات مختلف را عهده‌دار بود. این روزنامه‌نگار نامدار همچنین شاگردان بسیاری را در عرصه مطبوعات تربیت کرد.

نام اصلی این روزنامه‌نگار فقید «محمد اسماعیل حیدرعلی» بود و آخرین دبیر سندیکای پیشین نویسندگان مطبوعات بود.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here