زمان انتشار : ۲۰ فروردین ,۱۳۹۶ | ساعت : ۰۹:۰۰ | کد خبر : 453828 |

گرامی‌داشت یاد محمد حیدری، روزنامه‌نگار پیشکسوت

شفقنا رسانه‌- مراسم یادبودی برای محمد حیدری، روزنامه‌نگار پیشکسوت برگزار می‌شود.

به گزارش شفقنا رسانه به نقل از ایسنا، انجمن پیشکسوتان مطبوعات اعلام کرد: مراسم یادبود این روزنامه‌نگار پیشکسوت از ساعت ۱۵/۳۰ تا ۱۷ روز پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ در مسجد کتابی واقع در خیابان شریعتی جنب پل همت ضلع شمال شرقی میدان کتابی برپا می‌شود.

در بخشی از این پیام تسلیت آمده است:«محمد حیدری (حیدر علی ) روزنامه‌نگار پیشکسوت  پس از تحمل سال‌ها بیماری روز گذشته به دیار باقی شتافت.

انجمن پیشکسوتان مطبوعات ایران با اندوه بسیار فقدان این روزنامه‌نگار شریف که بیش از نیم قرن در مطبوعات مختلف قلم زد و هرگز جز برای مردم کشورش و اعتلای کشورش ننوشت را به جامعه‌ی مطبوعاتی کشور، دوستان و همکاران و خانواده‌ی محترمش تسلیت گفته برای این روزنامه‌نگار خوشنام آرزوی آرامش ابدی و ماندگاری یاد و نامش را دارد .

زنده یاد محمد حیدری در طول سال‌ها فعالیت مطبوعاتی دبیر سرویس‌های مختلف و معاون سردبیری روزنامه اطلاعات، سردبیری مجله گزارش و سردبیری نشریات مختلف را عهده دار بود. این روزنامه‌نگار نامدار همچنین شاگردان بسیاری را در عرصه ی مطبوعات تربیت کرد .»

همچنین در بخش دیگری از آن با اشاره به زمان مراسم یادبود نوشته شده است: «حضور همکاران مطبوعاتی در مراسم تشییع و یادبود محمد حیدری عزیز، ادای احترام به روزنامه نگاری کشور بویژه مقام والای محمد حیدری نازنین است  و نیز سبب اعتلای مقام روزنامه نگار در جامعه خواهد شد.»

انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here