زمان انتشار : ۲۱ فروردین ,۱۳۹۶ | ساعت : ۰۶:۰۴ | کد خبر : 453825 |

پزشکیان: عملکرد صدا و سیما در پوشش انتخابات ریاست جمهوری منصفانه نیست

شفقنا رسانه– مسعود پزشکیان هنوز تصمیمی برای کاندیداتوری در انتخابات نگرفته و تأکید دارد که صداوسیما برای ناکارآمد جلوه‌دادن دولت سنگ تمام گذاشته است.
به گزارش روزنامه شرق، نایب‌رئیس مجلس گفت: «با وجود اینکه هنوز کاندیداها به طور کامل معرفی و مشخص نشده‌اند، آنچه بنده از بیرون مشاهده می‌کنم این است که تمام تلاش صداوسیما این است که دولت را ناکارآمد جلوه دهند که این کار درستی نیست».

پزشکیان گفت: «تا این لحظه هنوز تصمیمی در رابطه با کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری نگرفته‌ام».
او در پاسخ به سؤالی درباره عملکرد صداوسیما در پوشش انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام کرد: «به نظر می‌رسد عملکرد صداوسیما در این رابطه منصفانه و صادقانه نیست و این در حالی است که انتظار ما از صداوسیما برخوردی منصفانه و بی‌طرف است».
نایب‌رئیس مجلس افزود: «طرفداری از یک جریان خاص و دعوت از گروهی از افراد که تمام تلاششان بزرگ‌نمایی مشکلات و عیب‌های دولت است، از انصاف به دور است. هیچ دولت، مجلس و حتی هیچ فردی را پیدا نمی‌کنید که از انتقادات مبرا باشد و عیبی نداشته باشد. اگر مجلس توانمند بود، مشکلات مرتفع می‌شد و حاکمیت یا قوه قضائیه نیز همین‌طور».
عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون امید مجلس با اشاره به عملکرد صداوسیما نسبت به دولت قبل یادآور شد: اگر بخواهیم به این شکل بحث کنیم، باید بگوییم در ادوار گذشته چگونه عمل شده است و این در حالی است که در دوره قبل گفتند هیچ چیزی نگویید و درحالی‌که اوایل دولت قبل تأکید می‌شد هنوز اول راه است، در پایان دولت نیز می‌گفتند سؤال نکنید و حرفی نزنید.پزشکیان افزود: «چرا باید پس از ۳۸ سال در وضعیتی باشیم که درحالی‌که تنها چند روز به برگزاری انتخابات باقی مانده تکلیف کاندیداها مشخص نباشد. این در حالی است که بسیاری از افرادی که اعلام کاندیداتوری کرده‌اند نیز تجربه مدیریتی و علم اداره کشور را در اختیار ندارند و در چنین وضعیتی فکر می‌کنید مملکت به چه سمتی خواهد رفت».او در پاسخ به این سؤال که آیا احتمال دارد به عنوان کاندیدای پوششی روحانی وارد انتخابات شود، گفت: «همواره سعی کردم خود را آن‌چنان که هستم نشان دهم نه آن‌چنان که دوست دارم باشم و همین که هستم، خواهم بود و تظاهر نخواهم کرد».

انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here