زمان انتشار : ۲۸ فروردین ,۱۳۹۶ | ساعت : ۰۲:۲۰ | کد خبر : 453791 |

اقبال مردم به صداوسیما کم شده است

شفقنا رسانه- مدیر مسئول روزنامه شرق گفت: مردم می دانند که صدا وسیما جدا از وظایف قانونی اش از یک جناح خاص حمایت می کند. با گسترش شبکه های مجازی اقبال آنها به صدا و سیما کم شده است.

مهدی رحمانیان در گفت‌وگو با ایسنا، در ارتباط با چگونگی تاثیر عملکرد صدا و سیما بر فضای انتخاباتی اظهار کرد: با توجه به جایگاه قانونی صدا و سیما این رسانه باید در دوران انتخابات کاملا فرا جناحی عمل کند و به معنای واقعی نقش رسانه ی ملی را بر عهده بگیرد.

او ادامه داد: متاسفانه در چند سال اخیر این رسانه بر خلاف وظیفه ای که بر عهده اش بوده، جناحی عمل کرده و ترجیح داده است که از یک جناح خاص حمایت کند و وارد اردوگاه او شود.

رحمانیان خاطر نشان کرد: با توجه به فراگیری شبکه های مجازی در میان مردم امروز دیگر تریبون عمومی تنها در اختیار صدا و سیما نیست و فعالیت های جناحی اش دیگر محل اعراب نخواهد بود.

او تصریح کرد: با توجه به عملکرد چندین ساله صدا و سیما دیگر امروز مردم می دانند که حقیقت چیست. تبلیغات این رسانه برای گروهی خاص به ضد تبلیغ تبدیل شده و مردم بر خلاف تبلیغات موجود به آن گروه رای نمی دهند؛ چرا که خواهان فعالیت رسانه‌های  مستقل و فراجناحی هستند.

انتهای پیام

 

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here