زمان انتشار : ۱۰ اردیبهشت ,۱۳۹۶ | ساعت : ۰۷:۵۸ | کد خبر : 453701 |

علیرضا بختیاری؛ رئیس انجمن مدیران روزنامه‌های غیردولتی شد

شفقنا رسانه– پس از برگزاری مجمع عمومی عادی انجمن مدیران روزنامه‌های غیردولتی و انتخاب هیأت مدیره و بازرسان جدید، علیرضا بختیاری به عنوان رئیس جدید این انجمن انتخاب شد.

به گزارش ایلنا، در مجمع عمومی این انجمن که با حضور اکثریت قریب به اتفاق اعضای انجمن برگزار شد؛ رای‌گیری برای انتخاب هیأت مدیره جدید انجمن به عمل آمد که پس از شمارش آرا، مصطفی کواکبیان، محمدعلی وکیلی، نعمت‌اله شهبازی، علیرضا بختیاری، منصور مظفری، الیاس حضرتی و محمدرضا سعدی به عنوان اعضای اصلی هیأت‌مدیره و علی صالح‌آبادی، محمدرضا محمد یوسفی و اسرافیل عبادتی به ترتیب به عنوان اعضای علی‌البدل هیأت مدیره این انجمن انتخاب شدند.

همچنین در این مجمع اصغر نعمتی و سیداصغر ملاسعیدی به عنوان بازرسان اصلی و شمسی پورمحمدی به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

در پی برگزاری مجمع عمومی و انتخاب اعضای فوق، هیأت مدیره جدید  انجمن مدیران روزنامه‌های غیردولتی در اولین جلسه خود نسبت به تعیین سمت اعضا اقدام و علیرضا بختیاری و منصور مظفری به ترتیب به عنوان رئیس و نائب رئیس، محمدرضا سعدی به عنوان خزانه‌دار و نعمت‌اله شهبازی به عنوان دبیر این انجمن انتخاب شدند.

انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here